CraftRank
Głosuj

serwer Minecraft

UnstableSMP

#24w tym miesiącu · Głosy: 0

UnstableSMP

The official Unstable SMP server IP is unstablesmp-events.com. Both Java and Bedrock support all versions in the range 26.3–1.21.11.

Online: 6,982 Java1.12–26.3

Grają teraz

6,982/ 100,000

Zagłosuj na UnstableSMP

Java Edition
1.12–26.3

UnstableSMPSerwer Java

AnarchyPvPSMP

Głosy w tym miesiącu0Łącznie 0
Uptime100%sprawdzane co kilka minut
Gracze teraz6,982 / 100,000szczyt dziś 11,669
Opinie—brak opinii
Wersja1.12–26.3Java
Ping132 msz naszego testera

Stworzony dla anarchy.

UnstableSMP to serwer Minecraft Java Edition dla Anarchy, PvP, SMP i Survival. Możesz dołączyć pod adresem unstablesmp-events.com. Działa na Minecraft 1.12–26.3.

Jak dołączyć
UnstableSMP?

Skopiuj adres, dodaj serwer w Minecrafcie i już grasz.

6,982 gra teraz
Krok 1

Java
Edycja

1.12–26.3
Krok 2

Głosuj
codziennie

Zagłosuj terazZa darmo, co 24 godziny

Anarchy

Anarchy to jeden z trybów gry na UnstableSMP.

Więcej serwerów Anarchy

Gotowy do gry? Skopiuj IP i dołącz

Gracze dzisiaj

Teraz
6,982
Szczyt
11,669
Średnio
10248.5
Uptime
100%
Pełna historia graczy

Top głosujących październik

Nikt jeszcze nie zagłosował na UnstableSMP w tym miesiącu. Bądź pierwszy.

Zagłosuj na UnstableSMP
Głosy w tym miesiącu0Łącznie 0
Uptime100%Sprawdzane co kilka minut
Opinie—Brak opinii
Szczyt graczy11,669100,000 miejsc maks.
Napisz opinię

Jak dołączyć

Skopiuj adres i dodaj serwer w Minecrafcie.

Java EditionPC, Mac i Linux · wersje 1.12–26.3
Adresunstablesmp-events.com

Tryb wieloosobowy → Dodaj serwer → wklej adres

O UnstableSMP

The official Unstable SMP server IP is unstablesmp-events.com. Both Java and Bedrock support all versions in the range 26.3–1.21.11. For Java, open Multiplayer → Add Server and enter the hostname without a port. For Bedrock, follow the edition-specific joining guide. Find joining instructions, current connection guidance, and community links below.

W skrócie Zmierzone przez CraftRank

Średnia liczba graczy online w tym tygodniu: 10,320; typowy dzienny szczyt: 11,119. Nasze testy logowania pokazują, że akceptuje Minecraft 1.12.2 – 1.21.4.

Na liście serwerów

Tak to wygląda w menu gry wieloosobowej Minecrafta
UnstableSMP 6,982/100,000
UnstableSMP • Event Server
✦ 6982/100000 • Verify to join!

Historia graczy

Teraz
6,982
Szczyt
11,669
Średnia z 24 h
10,320
Uptime
100%
05,00010,00015,00020,00022:0023:5501:5003:4505:4007:3509:30

Najlepsza pora na wejście

Na podstawie dotychczasowych sprawdzeń (dni: 2), w twojej strefie czasowej

SpokojnieTłoczno

Osiągnięcia

Odblokowane: 1 z 9
  • Pełna chata Diament10,000+ graczy jednocześnie
  • Magnes na głosyZdobądź 100 głosów 0 / 100
  • SpołecznośćZdobądź 25 głosujących w tym miesiącu 0 / 25
  • WeteranBądź na liście przez 90 dni 0 / 90
  • Zawsze online100% uptime
  • Top 10Bądź w top 10 w tym miesiącu
  • Mistrz miesiącaZakończ miesiąc w top 3
  • Gracze to kochają4,5★ z ponad 10 opinii
  • Java + BedrockGracze na każdym urządzeniu mogą dołączyć

Raport uczciwości

Mierzone przez CraftRank, serwer nie może tego zmienić

Nie znaleziono niczego nietypowegoSprawdzenia w normie: 2

Liczba graczy

Potrzebujemy jeszcze kilku dni sprawdzeń, zanim ocenimy, czy ta liczba jest prawdziwa.

Głosy

Głosów w ostatnich 30 dniach: tylko 0. To za mało, by dostrzec wzorzec.

Online przez 100% czasu

W ciągu ostatnich 30 dni odpowiedział na 100% naszych sprawdzeń (łącznie: 116).

Opis zgadza się z serwerem

Z wersjami i edycjami podanymi w opisie naprawdę udało nam się dołączyć.

  • ✕ 1.8.9
  • ✔ 1.12.2
  • ✔ 1.16.5
  • ✔ 1.20.1
  • ✔ 1.21.1
  • ✔ 1.21.4
Niedawno dodany

Data dodania na CraftRank: Oct 26, 2026.

Jak sprawdzamy

Pingujemy każdy serwer przez całą dobę i logujemy się w kilku wersjach gry. Porównujemy liczbę graczy z tym, jak zmienia się ona na prawdziwych serwerach w ciągu dnia, sprawdzamy, skąd i kiedy przychodzą głosy, oraz porównujemy to, co podaje opis, z tym, co serwer faktycznie odpowiada. Właściciele nie mogą edytować tych wyników. Ostrzeżenie nie jest dowodem oszustwa: pokazuje coś nietypowego, o czym warto wiedzieć przed dołączeniem.

Wiadomości

Wszystkie aktualności serwerów
  1. UnstableSMP dodano do CraftRank

Opinie graczy

Tylko gracze, którzy głosowali na UnstableSMP, mogą ją napisać

Brak opinii. Grałeś na UnstableSMP? Zagłosuj i opowiedz innym graczom, jak tam jest.

Napisz opinię
Twoja ocena
Bez linków. Możesz później zmienić opinię, publikując ją ponownie z tym samym nickiem.

Jeszcze nie głosowałeś? Najpierw zagłosuj na UnstableSMP, to zajmie kilka sekund.

UnstableSMP: pytania i odpowiedzi

Jakie jest IP serwera UnstableSMP?

Adres serwera to unstablesmp-events.com. W Minecraft Java Edition otwórz Gra wieloosobowa → Dodaj serwer, wklej unstablesmp-events.com i kliknij Gotowe.

Jakiej wersji Minecraft potrzebuję do UnstableSMP?

Sami zalogowaliśmy się na UnstableSMP różnymi wersjami gry: działa z Minecraft 1.12.2 – 1.21.4. Zgłasza wersję 1.12–26.3.

Czy mogę wejść na UnstableSMP z Bedrock Edition?

Nie udało nam się połączyć z UnstableSMP przez protokół Bedrock, więc najpewniej działa tylko na Java Edition.

Czy mogę wejść na UnstableSMP bez konta premium?

Nie. UnstableSMP sprawdza konta przez Mojang, więc do gry potrzebujesz kupionego konta Minecraft Java Edition. Sami przetestowaliśmy to 11 godz. temu.

Czy UnstableSMP jest teraz online?

Tak. Przy ostatnim sprawdzeniu 3 min temu online było 6,982 z 100,000 graczy, uptime 100%.

Jak zagłosować na UnstableSMP?

Otwórz stronę głosowania, wpisz swoją nazwę w Minecraft i potwierdź. Możesz głosować raz na 24 godzin; głosy decydują o rankingu. Obecnie zajmuje #24 miejsce z 0 głosami w tym miesiącu. Zagłosuj na UnstableSMP

Serwery podobne do UnstableSMP

Zobacz wszystkie podobne serwery
PFT SMP Java + Bedrock · Francuski · głosy: 0
Online: 0
Porównaj
Odwiedź stronęunstablesmp-events.com

Pliki cookieWe use cookies to measure how our ads perform. Prywatność