CraftRank
Nowe Server Swipe, giełda serwerów, zadania z nagrodą i twój własny paszport Minecraft. Zobacz nowości

Better Chairs

Let player sit on your server || Project stoped. Come contribute

autor: BlackScarx 4.6(111) Pluginy 1.8 – 1.13 Źródło: SpigotMC
Za darmopobierz z SpigotMC
Pobierz z SpigotMC

Pobrań tam: 216,721

Pobrania
217K
30 dni
0
Wyświetlenia
0

Let player sit on your server || Project stoped. Come contribute

Better Chairs to plugin do serwerów Paper / Spigot, autor: BlackScarx. Obsługiwane wersje: Minecraft 1.8 – 1.13. Liczba pobrań w serwisie SpigotMC: 216,721. Średnia ocena: 4.6 na 5 (liczba ocen: 111). Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019.

Pytania

Czy Better Chairs działa w wersji Minecrafta 26.x?

Jeszcze nie. Najnowsza obsługiwana wersja to Minecraft 1.13.

Czy Better Chairs jest za darmo?

Tak. Better Chairs można pobrać za darmo z serwisu SpigotMC.

Na jakim oprogramowaniu serwera działa Better Chairs?

Better Chairs działa na serwerach Paper / Spigot.

Opinie

–Opinie: 0
50
40
30
20
10

4.6 from 111 ratings on SpigotMC.

Zaloguj się, aby wystawić opinię.

Statystyki Liczone raz na osobę dziennie

Przekierowano do SpigotMC0Dziś: 0
Ostatnie 30 dni0 
Ostatnie 7 dni0średnio 0 dziennie
Pobrania na SpigotMC217KŁącznie: 216,721
Wyświetlenia strony0Ostatnie 30 dni: 0
PobraniaWyświetlenia stronyostatnie 30 dni
20 wrzDziś

We use cookies to measure how our ads perform. Prywatność